Buitendienst

De Samenwerking wil haar slogan 'zichtbaar resultaat' iedere dag opnieuw waar maken.

De Samenwerking stelt zich als doel in persoonlijke gesprekken met u de optimale lijn voor uw bedrijf uit te stippelen. Vanzelfsprekend kunt u direct met onze buiten- en binnendienst contact opnemen.

Verkoop / Voorlichting:      
  Rundveehouderij:      
     Ronald Beukeboom   06 - 50 263 407 Ronald@desamenwerking.nl
    Martijn de Bruin   06 - 51 596 036 Martijn@desamenwerking.nl
    Gert Goedhart   06 - 29 565 745  Gert@desamenwerking.nl
    Dirk van den Heuvel   06 - 54 674 312 DirkvdHeuvel@desamenwerking.nl
    Teunis Mul   06 - 53 453 629 Teunis@desamenwerking.nl
    Pieter van Schaik   06 - 25 695 641 Pieter@desamenwerking.nl
    Richard Snoek   06 - 50 263 405 Richard@desamenwerking.nl
    Jeroen van der Ven   06 - 21 582 992 Jeroen@desamenwerking.nl
    Gerard van Vliet   06 - 55 895 109 Gerard@desamenwerking.nl
    Hans Zijderlaan   06 - 54 218 341 Hans@desamenwerking.nl
  Varkenshouderij:      
    Jan Mourik   06 - 29 041 803 Jan@desamenwerking.nl
  Loonbedrijven en Aannemers:      
    Albert Snoei   06 - 55 186 146 Albert@desamenwerking.nl
  Loon- en Cultuurtechnische bedrijven:  
    Bart Sol   06 - 31 758 877 Bart@desamenwerking.nl
  Verkoopbinnendienst:      
    Dirk van 't Riet   06 - 50 270 436 Dirk@desamenwerking.nl
  Hoofd Buitendienst:      
    Floré Mulder   06 - 50 263 404 Flore@desamenwerking.nl